Posted on

thor ragnarok tv

Ekino Czy film Thor ragnarok obejrze na ekino ?

*Tak film można obejrzeć na ekino

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!
opis dystrybutora kino

Thor został pozbawiony swojego mjølnera i uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Nie ma zbyt wiele czasu, gdyż musi powrócić do Asgardu, aby go ocalić przed potężną Helą. Zanim tego dokona, musi przetrwać w turnieju gladiatorów i stawić czoła swojemu przyjacielowi Hulkowi .

Minęło trochę czasu od wydarzeń przedstawionych w filmie „Thor Mroczny świat”. Thor jest uwięziony przez wrogów jego rodzinnego Asgardu w odległej części wszechświata. Pewnego dnia gromowładny zostaje zmuszony do udziału w pojedynkach gladiatorów. Niespodziewanie okazuje się, że ma stanąć do walki z dawnym sojusznikiem, Hulkiem . Superbohaterowie zwierają szyki nie tylko po to, żeby odzyskać wolność. Muszą też pokonać potężną Helę – boginię śmierci, która zawładnęła Asgardem. Jeśli się im to nie uda, świat czeka Ragnarok – mityczny zmierzch bogów, którego nie przetrwa żaden gatunek.

Thor i Loki wyruszają na poszukiwania zaginionego Odyna . Po uzyskaniu pomocy od dra Strange’a , znajdują ojca w Norwegii. Stary bóg jest umierający. Wyjawia synom, że wraz z jego ostatnim tchnieniem zostanie uwolniona Hela , ich siostra i bogini śmierci, która przyniesie zagładę Asgardowi. Gdy ten kona, pojawia się potężna oponentka. Dochodzi do walki pomiędzy rodzeństwem o przyszłość całego świata.

Aby obejrzeć film kup konto premium ekino https://voucherforyou.pl/produkt/konto-premium-ekino-vip-tv-pl-18-dni-lepsze-od-zalukaj/